Cart
DAN DDM4 V7 SLW 5.56 BLK 14.5 LTWT 13.5 MLOK
×
SPIKE'S R2 MUZZLE BRAKE 5.56 BLK
×
PRIVI 223 REM MATCH HP BT 69GR 20 RDS
×
MARK 5HD 3.6-18X44 PR2-MOA
×
JTS M12AKT1 12GA 18.7 MLOK 2 5RD SEMI
×
RITON 3 PRIMAL 4-16X44 MOA DUPLEX
×
HOWA MINI ACT 7.62X39 20" HVY TB BLK
×
FED PWRSHK 375H&H 300GR SP 20/200
×
SL 7TS ALS GLOCK 43/X/MOS/HELLCAT
×
SL INCOG SIG P320 MAG POUCH BLK RH
×
COLD STL AXE GANG HATCHET
×
Keystone Chipmunk Rifle 22LR Deluxe Walnut Blued
×
BGA B-14 22LR TRAINER 18 CARBON BBL
×
Q FIX-8IN-PISTOL 8.6BLK 8IN PSTL W/BRACE
×
H-SUN HS403C & 3X MAGNIFIR BLK COMBO
×
RINGS HARDENED STEEL 30MM 19MM
×
X300T-B
×
DBF DB SK 22LR|22M BH 3MB 9RD
×
XS Sights Standard Tritium Dot Front Sight White Ruger LRC .38/.357 Only
×
S&W SHIELD 2.0 EZ 9MM 8RD TS BLK
×
Citadel BOSS-25 Shotgun 12 ga. 20 in. Synthetic Black 3 in.
×
REPTILIA ROF-90 30MM ACRO BLACK
×
TEKMAT PISTOL MAT FOR GLK 42/43 BLK
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
PPU 243WIN SP 100GR 20/200
×
Hornady American Gunner Shotgun Ammo 12 ga. 2.75 in. 1 oz. 00 Shot Reduced Recoil 10 rd
×
Taurus Raging Hunter Revolver 44 Mag. 6.75 in. Stainless 6 rd.
×
BER A400 XCEL SPORTING KO 12GA 32 OBHP
×
HRNDY 9MM 135GR CRT DUTY 25/250
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
$1,034.35
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Howa HCSL308GRN M1500 Super Lite 308 Win 5+1 20″ Threaded, Blued Barrel/Rec, Stocky’s Carbon Fiber Green w/Black Webbing Stock, Scope Mount
| Weight | 7.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.800 × 10.400 × 4.400 in |
| upc | 682146880434 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 308 Win | 7.62 NATO |
| capacity | 4 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Green w/Black Webbing Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.