Cart
NAA PORT SNUB 22/22M 1 1/8" 5RD
×
HIVIZ RED HAWK FRONT SIGHT
×
ARS SAM7UF 762X39 16.3" 30RD PLUM
×
BRO MAXUS II SPORTING CARBON FIBER 12GA 28
×
Stevens 320 Field Grade Shotgun 12 ga. 28 in. Black
×
HKS SPDLR 22LR S&W 17 COLT DBACK
×
KONUS 1" RINGS HIGH MATTE
×
RUGER PC 9MM 16.12" 17RD BL THRD FLT
×
FAXON SENTINEL AR-10 RIFLE
×
SW 640 357MAG 2 1/8 DAO SS CENTENNIAL RB DA SG
×
CCI 3790B 9MM LUGER BIS SHOTSHELL 10/20
×
WIN XPR 6.8WSTRN 24" W/ SCOPE BLK
×
UNITY FAST LPVO 34MM BLK
×
AMERIGLO CAP SET G/Y FOR GLK 42/43
×
U/M PRO PAK VERT SHDLR HLSTR SZ 1 RH
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 17/19 RD
×
HK USP9 EXPERT 9MM V1 DASA 5.19 2 10RD
×
XS R3D 2.0 FOR GLOCK 21 ORANGE
×
Burris AR-PEPR Scope Mount 1 in. with Picatinny Tops
×
AMERIGLO IDOT TRIT FOR GLK 17/19/22
×
CRIMSON TRACE LASERGUARD RED
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$598.69
12 in stock
HOWA HGR7MMPRCG M1500 7MMPRC 24 GRN HOG OVM
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 682146883770 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 7MM PRC |
| capacity | 4 Rounds |
| color | Green |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Hogue Overmold Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| stock | Hogue Overmolded |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.