Cart
POF-USA REVOLUTION 6.5CM
×
DDF 0212816541055*CA*DDM4V7 PRO 5.56 18 10R BLK
×
Citadel Levtac-92 Rifle 45 Long Colt 18 in. M-Lok Black RH
×
HRNDY AG 9MM+P 124GR XTP 25/250
×
STEALTH OPERATOR COMPACT BLK RH
×
SW 460XVR 460SW 8.5 SS TWO MUZZLE BRAKES AS 5RD
×
KSA CRICKETT G2 22LR BLUE LAM BL BBL
×
CZ P-10S 9MM 3.5" OR BLK 10RD
×
HENRY TRUCKERS TRIBUTE EDITION
×
Browning AB3 Hunter Rifle 270 Win. 22 in. Satin Walnut RH
×
Winchester AA Target Load 28 ga. 2.75 in. 3/4 oz. 9 Shot 25 rd.
×
ROSSI 95360B201 R95 360BHMR 20 5R BK/HW
×
HERITAGE RANGESIDE LEVER 410GA CASE
×
MEPRO 56225000 M21 T RFLX TRIANGLE RED
×
BRO AB3 270WIN COMPOSITE STALKER 22 BLK 4RD DBM
×
SPRGFLD WAYPOINT 7MM REM 24" 3RD
×
SPRGFLD WAYPOINT 6.5PRC 24" ADJ RDG
×
XS Sight Big Dot Tritium Shotgun Front Sight White Univeral Fit
×
SIG OPTICS LASER RANGEFINDER
×
Model 7334 Open Handcuff Case
×
BRO MAXUS II SPORTING CARBON FIBER 12GA 28
×
SPRGFLD 45ACP MIL-SPEC STS 5" 7RD
×
SAR K12 SPORT 9MM 4.7 SS 17RD
×
CENT CANIK SFX 9MM GREY MECANIK MO2 OPTIC 2 18RD
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$624.78
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Howa HMA60804GGP M1500 Mini Action 6mm ARC 5+1 20″ Threaded, Black Barrel/Rec, OD Green HTI Synthetic Stock, Nikko Stirling 4-12x40mm Scope
| Weight | 10.600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 10.200 × 5.000 in |
| upc | 682146892574 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 6MM ARC |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Green HTI Synthhetic Stock |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7.5 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.