Cart
PICATINNY MNT 34MM B/O 20MOA
×
REM R22345 300 WM 180 PREM CUT COP 20/10
×
FED ESTATE SS 12GA 2.75" #8 25/250
×
ALLEN ULTRX FOAM PLUGS ORANGE 200PR
×
VIRIDIAN X5L-RS GEN 3 GRN LAS/LT RFL
×
HARRIS BIPOD 6-9" ROTATING M-LOK
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 243 Win. 80 gr TTSX BT 20 rd.
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
Burris AR-PEPR Scope Mount 30mm QD with Picatinny Tops
×
ACP 9MM 5" 8+1 SS AMBI
×
POF MINUTEMAN 556 16.5" 30RD TUNG
×
BOND ROWDY W/TG 45/410 3" BRL
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK 42
×
UNITY FAST MICRO FDE
×
WALKER'S CARBINE SHOOTING GLASS CLR
×
BERGARA B14LM7513CF CREST CRB 7PRC 22 5R BK/GR
×
H-SUN 509 ADAPTER FOR PIC MNT 1/3
×
GEMTECH QDA THREAD MOUNT 22LR BLK
×
AGH PHOTON G48/MOS WLIGHT HOLSTER
×
IWI MASADA 9MM 4.1" 3-DOT
×
Barnes VOR-TX Rifle Ammo 30-06 Sprg. 168 gr. TTSX BT 20 rd.
×
DNZ SAV AXIS PICATINNY RAIL 8-40
×
SIG WHISKEY6 3-18X44MM 30MM QUADPLEX
×
CORBON DPX 10MM 155GR BRNS X 20/500
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
SW 29 44MAG 4 ENGRAVED BLUED WOOD GRIPS 6RD
×
CALDWELL BIPOD ACCUMAX 6"-9"
×
EOTECH MINI REFLEX SIGHT
×
ARISAKA 18650 SERIES LIGHT BODY FDE
×
SEEKINS 34MM TUBE 1.45" HIGH 4CAP
×
202AXT O/U TACTICAL 12/20 3"
×
LEU BX-2 ALPINE 10X52 ROOF SHADOW GRAY
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$676.96
3 in stock
Howa M1500 Hunter Bolt Action Rifle in 6.5 Grendel 22 in. Walnut stock. 3 rnd magazine. 3 position safety.
| Weight | 8.700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 10.250 × 4.250 in |
| upc | 682146892451 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Grendel |
| capacity | 10 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Walnut Stock |
| magazine | 1 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.