Cart
BRO AB3 HUNTER 300WIN 26 MATTE WALNUT 3RD DBM
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
TRIJICON RMR LOW PICATINNY
×
BRN MAXUS II 12M/28 3.5 WDLND
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&B 6.5X55SW 131GR SP 20/400
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
TANNERITE SNIPER SHOT 20LB & 40 TRGT
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
CHRIS TFM 300PRC CARBON 26 MB
×
VIRIDIAN HS1 HAND STOP LASER GRN
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
Savage 1911 Government Pistol 9mm 5 in. Black Melonite 10 rd. w/rail
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
Rugged .22 Rimfire Snap Caps
×
ZAS ZPAP92 7.62X39 RED SERBIAN WOOD 30RD
×
WINCHESTER SXP HIGH GRADE FLD
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
Hornady Custom Rifle Ammo 450 Bushmaster 250 gr. FTX 20 rd.
×
ZASTAVA M70 762X39 16" 30RD RED TF
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
Taurus Raging Hunter Revolver 44 Mag. 6.75 in. Stainless 6 rd.
×
UNITY FAST LPVO 30MM BLK
×
Winchester Xpert Suppressor Ready Rifle 22 LR. 16.5 in. Black Suppressor Ready
×
WBY MKV BCKCNTRY 2.0 TI 308WIN 22"
×
S&W 1911TA E 45ACP 5" STS NS RAIL WD
×
$598.69
15 in stock
Howa Mini Action, Bolt Action Rifle, 7.62X39, 20″ Heavy Threaded Barrel, Olive Drab Green Synthetic Stock, Right Hand, 5 Round Mag HMA70723+
| Weight | 141.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 10.000 × 4.000 in |
| upc | 682146390001 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Olive Drab Green |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Matte |
| firearm_action | Bolt |
| grip | Green HTI Synthhetic Stock |
| magazine | 1 5 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-9.45" |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.