$1,126.67
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Tanfoglio Limited Polymer, Semi-automatic, DA/SA, Polymer Frame Pistol, 10MM, 4.75″ Barrel, Matte Finish, Black, Ambidextrous Safety, Adjustable Sights, 13 Rounds TF-LIMPROP-10
| Weight | 59.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 8.500 × 3.000 in |
| upc | 8051770131564 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 10MM AUTO |
| capacity | 13 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.