Cart
TIK T1X 17HMR 20 10RD
×
TRIJICON RMR TYPE 2 ADJ 3.25 MOA GRY
×
TRUGLO SIGHT SET FOR GLOCK LOW
×
Talley 1in Weatherby Vanguard Med
×
ALLEN ULTRX CORDED FOAM PLUGS 5PR
×
7950 Accumold Elite Wide Duty Belt
×
Talley 34mm Modern Sporting Scope Picatinny Ring Med
×
ADV TECH AR15 223/5.56 C WSHR 5PK SS
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 45-70 Govt. 400 gr. Barnes Original 20 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
UNITY FAST FTC AMPNT MAGNIFIER FDE
×
CHP WLTHR PPQ/Q4&5 ADAP RMR/SRO/HOLO
×
CENT CANIK METE SF 9MM 4.19 BLK 2 15RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
BAD AUTHORITY ELITE AMBI 16" 556 GRY
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
ACP 45ACP 5" 8+1 STAINLESS
×
UNITY MODBUTTON LT SURFIRE 4.5" BLK
×
AM DEF AD-B2 CNTLVR MINI ACOG 1.41"
×
WARNE SKYLINE PRECISION 34MM
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP .25ACP
×
SOG CashCard
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD DT
×
AM DEF AD-B2 CNTLVR MINI ACOG 1.54"
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
$1,026.67
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Tanfoglio Stock III Polymer, Semi-automatic, Single Action Only, Polymer Frame Pistol, 9MM, 4.75″ Barrel, Matte Finish, Black, Thumb Safety, Adjustable Sights, 17 Rounds TF-STOCK3P-9
| Weight | 58.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.500 × 8.500 × 2.500 in |
| upc | 8051770131724 |
| brand | |
| barrel_length | 4.75" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 17 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.