Cart
590 NIGHT STICK 12/18 3" BL/WD
×
TAURUS G3 9MM 4" 17RD BLK AS TS
×
KSA CRICKETT G2 22LR BLK SYN ST BBL
×
Winchester XPR Sporter Rifle 350 Legend 22 in. Walnut
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
AGM VARM356402 VARMINTV2 LRF 35-640 THER
×
TRUGLO SIGHT SET FIBER OPTIC
×
S&W MP 5.7 PST FDE 5 22R OR TB
×
SIG P365 XMACRO 9MM 3.7" 10RD BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
BARNES VOR-TX 41MAG 180GR XPB 20/200
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
AGH PHOTON SIDECAR MAG CARRIER SGL
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
BGA B-14 RIDGE 7MM-08 22 SYN BLK
×
SAV 110 KLYM 308WIN 22" 4RD CRBN FBR
×
BGA B-14 HMR 22-250 24 MINI CHASSIS BLK 3RD
×
Winchester Super-X Pistol Ammo 40 S&W 155 gr. Silvertip HP 20 rd.
×
YHM 30 LT(A) QD MUZZLE BRAKE W/ 1/2-28 THRD
×
BRO CYNERGY WICKED WING 12GA 3.5 30 VINT TAN
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
HRNDY 9MM 124GR JHP/XTP 25/250
×
CHRIS RIDGELINE FFT 308WIN 20 BLK/GRY LH
×
WARNE SKYLINE PRECISION 34MM
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$367.49
65 in stock
12 GA – Shoots 2 ¾and 3shells – Picatinny Rail – Chrome lined barrel – 4-Position gas system for adjustments based on loads – Fits Rem Choke tubes – Comes with two 5 round magazines – Barrel Length: 18.7 – Overall Length: 39.29 – Aluminum forearm with MLok Slots – Slinghook – Comes with one cylinder choke installed
| Weight | 8.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810058880024 |
| brand | |
| barrel_length | 18.7" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| stock | Fixed |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.