Cart
Bulldog Black Molded Leather Belt Slide Holster Medium
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 12/15RD
×
Charter Arms Chic Lady Revolver 38 Spl. Lavendar/Hi-Polish Full Grip 2 in. 5 rd.
×
BOND ARMS THE TEXAN 45COLT/.410GA
×
ARISAKA 600 SERIES LIGHT BODY BLACK
×
CHP CZ P10 ADAPTER HOLO 407K/507K
×
Brass Tapper Hammer
×
XS R3D 2.0 FOR GLOCK 43X/48
×
CTC LASERGRIP FOR GLK 26/27/28/33
×
Winchester Super-X Pistol Ammo 40 S&W 155 gr. Silvertip HP 20 rd.
×
Federal Premium Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. JHP 20 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
Charter Arms Professional III Revolver 357 Mag Blacknitride Wood Grip Single 4.2in 6 rd.
×
EOTECH EXPS32 HWS A65 68 MOA 2 DOTS
×
Crimson Trace Laserguard Hellcat Green
×
MAGPUL DAKA POUCH SMALL FDE 6"X9"
×
SureFire Comply Foam Tipped Filtered Earplugs Med 1 Pair Blk
×
BARNES PREC MTH 556NATO 69GR 20/200
×
ARISAKA OFST SCT MNT GALIL/MPX M-LOK
×
SIG EASY6BDX 5-30X56MM 34MM MRAD BLK
×
AM DEF SCOPE MNT 30MM DUAL QR
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
ARISAKA INLINE SCOUT MOUNT PICATINNY
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 ZHUKOV FOLDER QUAD RAIL
×
KRISS VECTOR CRB G2 9MM 16 FDE 10RD CA COMP
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$893.33
3 in stock
The RDB is completely ambidextrous due to its patented downward-ejection, magazine catch/release placement, intuitive safety and reversible operating handle. The RDB series of bullpups delivers a 5.56/.223 ballistic advantage in a very compact package thatÂ’s easy to manipulate for just about anyone. This trigger is incredibly smooth, with a nice take-up and clean break.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 640832005974 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 20+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-7" |
| sights | No Sights |
| stock | Black Polymer Bullpup |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.