Cart
Magnum Research BFR Revolver 350 Legend 10 in. Stainless Steel 6 Shot
×
SW 640 357MAG 2 1/8 DAO SS CENTENNIAL RB DA SG
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
BGA BXR 22LR 16.5 CRMO CERAKOTE
×
AM DEF 1700-XLR RISER
×
CTC LASERGRIP RUGER SP-101 DEF SRS
×
EOTECH VUDU 1-10X28MM SR4 MOA TAN
×
TRADITIONS 1873 SA REVOLVER
×
ZAS M91 SNIPER RIFLE 7.62X54R 24 SCOPED
×
BER A400 XTREME PLUS KO 12GA 26 RT MAX 7
×
WBY MKV DLX 340WBY 28 GLOSS AA WALNUT
×
BERETTA A400 XTREME KO 12/28 MARSH
×
CVA CASCADE XT 350 LEGEND 22" 4RD
×
BERGARA B14L801 SIERRA WLD 3006 22 4R WCAMO
×
ZAS ZPAP92 7.62X39 RED SERBIAN WOOD 30RD
×
HK USP45 EXPERT V1 DASA 45ACP 5.19 2 10RD
×
Savage 93R17 GV Rifle 17 HMR 21 in. Black RH
×
FN 502 TACTICAL .22LR
×
Mossberg 500 Youth Bantam Field/Deer Combo Shotgun 20 ga. Wood/Blued 3 in. RH
×
BER M9 9MM CA COMPLIANT 10RD
×
FN HIGH POWER 9MM 4.7 BLK 2 17RD
×
WRA XPR 7MM BA RFL B
×
BERGARA B14 CARBON WILDERNESS
×
WIN SX4 12GA 28" 3" BLK SYN
×
BER A400 XTREME 12GA PLUS 26 KO SYN OBF-HOPB
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$426.95
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kel-Tec Model SU-22CA, Semi-automatic Rifle, 22LR, 16″ Barrel, Black, Fixed Stock, Adjustable Sights, 27Rd California Compliant SU22CABLK
| Weight | 91.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.750 × 10.250 × 2.500 in |
| upc | 640832000900 |
| brand | |
| barrel_length | 16.1" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 27+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | 1 26 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-16 |
| sights | Adjustable Sights |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.