Cart
BOND ARMS STINGER-RS 22LR 3" STS NYL
×
CZ P-10 F 45ACP 4.5" 13RD BLACK OR
×
SW 460XVR HUNTER 460SW 14 MB FLTD SS 5RD BIPOD
×
SW PC 637 38SPL+P 1.875 ENHANCED ACTION ROSEWOOD
×
COLT GOLD CUP LITE 38SUP 5" STS
×
RUGER SEC-9 9MM 4" BL 10RD 3-DOT
×
MARK V BACKCNTRY TI2 240WBY LH
×
Cimarron 1911 Pistol 45 ACP 5 in. Parkerized 8 rd.
×
ZENITH ZF-5 9MM 8.9 ESSNTIAL PKG BLK
×
RUGER SEC-9 9MM 4" BLK 15RD
×
SW EQUALIZER 9MM 3.6 NTS 10RD
×
UTG 3X MAGNIFIER W/FTS QD MNT
×
RUGER GP100 MATCH 357MAG 4.2" STN FS
×
HKS SPDLR 22LR S&W 17 COLT DBACK
×
TAY 550813DE SMK WAG DLX 45LC 5.5
×
Browining BAR MK 3 ShortTrac Rifle Magazine .243 .308
×
MINI 22LR REV 1-1/8" SS PORTED
×
ALLEN ULTRX BIONIC EMUFF YELLOW
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
HIVIZ LITEWAVE H3 NS KIM 1911 G/O WH
×
NAA The Earl Sheriff Mini-Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Wood 2.5 in 5 rd.
×
RUGER SP101 38SPL+P 2.25" STN 5RD HR
×
CHIA 340.160 1873 22-10 5 1/2IN BLK
×
XS Sights Lever Rail with Ghost Ring Sights White Stripe Marlin 1895
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
SAR9 CMPT GEN3 9MM BLK 4" 10+1
×
RONIN 1911 45ACP 5" BL/SS OR
×
SPRGFLD ST VIC 9MM CARBINE 16" 32RD
×
CZ-USA P-10 S 9MM FS 12-SHOT
×
NAA Mini-Revolver w/ Belt Buckle 22 LR Stainless/Matte Wood 1.13 in. 5 rd.
×
SIG P365 380ACP 3.1 OR NICKEL/TURQUOISE 10RD
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$859.57
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The TLE (Tactical Law Enforcement) family of pistols is ideal for duty carry, tactical applications and personal protection. This 1911 style pistol features a skeletonized trigger and hammer, Slide serrations front and back, aggressively textured G-10 grips and an extended beavertail safety.
| Weight | 4.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 669278375519 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 10MM AUTO |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Black |
| finish | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Fiber Optic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.