Cart
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
SIG 1911 X .45ACP 5" XRAY-3
×
Tristar Viper Max Shotgun 12 ga. 28in. Bronze Mossy Oak Bottomland 3.5in. RH
×
SIG MCX SPEAR 6.8X51 16 COYOTE 20RD
×
SPRGFLD 45ACP OPER MARINE BLK/OD CA
×
COLT COMPETITION TI 45ACP 5" 8RD
×
Taurus 1911 Pistol 9mm 5 in. Black 9+1 rd.
×
RUGER SEC-9 9MM 3.4" BLK 10RD LSR
×
Savage 42 Takedown Rifle 22 LR/.410ga. 20 in. Black RH
×
Savage 110 Ultralite Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Grey RH
×
WINCHESTER SXP HYBRID 20GA
×
CHIAPPA CBR-9 9MM 9" 18RD BLK
×
NAA The Earl Sheriff Mini-Revolver Combo 22 LR/.22 WMR Stainless/Wood 2.5 in 5 rd.
×
Browning A5 Wicked Wing Shotgun 12 ga. 28 in. Realtree Max7 3.5 in.
×
Kimber R7 Mako OR Pistol 9mm 3.37 in. Black 13+1
×
SW M&P9 M2.0 OR 9MM 4.25 TS SF 17RD
×
MSBRG 500 JIC CRSR 12/18.5 5RD
×
COLT GOVT COMP 45ACP 5" 8RD STS/BL
×
VIRIDIAN E SERIES RED LSR RUGER LCP2
×
MSBRG 500 12/28/VR & 18.5/CYL COMBO
×
TIPPMANN M4-22 LTE 22LR 16" 25RD BLK
×
R95 CLASSIC 444MAR BL/WD 20"
×
HNRY HMESTEDR 9MM 10RD FITS SIG MAG
×
KRISS VECTOR SDP G2 9MM 5.5 WHITE 10RD
×
DISSENT Mk4 Pistol
×
SW 500 500SW 4 SS AS TWO MUZZLE BRAKES 5RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD W/ADPTR
×
$1,526.40
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Ideal for duty carry or personal defense, Warrior models are loaded with features that enhance real-work performance.
| Weight | 4.450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.500 × 3.250 in |
| upc | 669278302362 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 45 ACP |
| capacity | 7 Rounds |
| color | Black, Desert Tan |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Tritium Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.