Cart
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
Estate Super Sport Target Load 20 Gauge 2.75 in. 7/8 oz. 8 Shot 25 rd.
×
XS MINIMALIST FOR S&W K/L FRAME ORG
×
Barnes VOR-TX Long Range Rifle Ammo 6.5 Creedmoor 127 gr. LRX Boat Tail 20 rd.
×
SIG P365 380ACP 3.1 BLK (2) 10RD MS MA COMP
×
Charter Arms Pit Bull Revolver 9mm Stainless Steel Full Grip 2.2 in. 5 rd.
×
BER A400 XTREME PLUS KO 12GA 26 RT MAX 7
×
WAL PDP PRO 9MM 4.6" 18RD GRAY OR TB
×
WALKER'S TANKER SHOOTING GLASSES CLR
×
M91 SNIPER 7.62X54R 10+1
×
SW 351PD 22MAG 1.875 HI VIZ WOOD GRIP BLK 7RD
×
XS Sights R3D Night Sights Orange Glock 42/43/43x/48
×
WBY MKV ACCUMARK 257WBY 28 BLACK GREY
×
Remington Game Loads 20 ga. 2.75 in. 6 Shot 25 rd.
×
BUR RINGS 1 MED ZEE SIGNATURE POS ALIGN
×
PPU 270WIN SP 130GR 20/200
×
CZ CUSTOM SP-01 SHADOW ACCU 23
×
UNITY FAST MICRO FDE
×
ALLEN ULTRX KEEN SAFETY GLASS AMBER
×
TRUGLO BRITE-SITE TFO SIG 8/8
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
Howa M1500 Hogue Rifle 30-06 Spring. 22 in. Green
×
BGA B-14 HUNTER 300WIN 24 SYN BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
Fiocchi Shooting Dynamics Rifle Ammo 308 Win 150 gr. FMJ BT 20 rd.
×
Remington High Performance Rifle Ammo 243 Win. 80 gr. PSP 20 rd.
×
STICKY MAG POUCH SLEEVE
×
REPTILIA AUS 30MM MOUNT 1.93" FDE
×
WILS TR-PC-556-BL-CA PROTECTR CARB 5.56 16" *CA*
×
UNITY FAST MRO BLK
×
WALKERS MUFF ELECTRONIC RAZOR
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$1,054.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kimber K6S DASA Target, Double/Single Action Revolver, 357 Magnum, 4″ Barrel, Brushed Finish, Silver, Wood Grips, Adjustable Rear Sight with Green Fiber Optic Front, 6 Rounds 3400032
| Weight | 43.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.100 × 7.500 × 2.600 in |
| upc | 669278340326 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Brushed |
| firearm_action | Revolver |
| sights | Adjustable Rear Sight & Fiber Optic Front |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.