Cart
Mossberg 500 Combo Field/Deer Shotgun 12 ga. 28 in & 24 in. Synthetic Black 3 in. RH
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
P320 FULL 9MM NIT 17+1 OR
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5 FOS
×
SW PC 629 STEALTH HUNTER 44MAG 7.5 TOP RAIL 6RD
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 12RD X-RAY 3
×
CHIAPPA RHINO SAO 357MAG 6" 6RD NIC
×
ZAS ZPAPM90 7.62X39 18.25 QUAD RAIL FOLDER
×
Rock Island Rock Ultra CCO 1911 Pistol 45 ACP 4.2 in. Black Hardcoat 7 rd.
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 243 Win. 90 gr. ELD-X 20 rd.
×
HIVIZ LiteWave H3 Tritium Express Handgun Sight Green Litepipes White Front Ring S&W EZ9
×
BRO BUCK MARK PLUS SS UDX 22LR 5.5 FOS 10RD
×
SPRGFLD 9MM PRODIGY 5" AOS 20RD
×
CENT CANIK TP9 ELITE SC 9MM 3.6 M01 OPTIC 12RD
×
CHRIS MESA FFT 7MM REM 22 BLK/GRY
×
CHARLES DALY TRIPLE THREAT
×
CHRIS RIDGELINE FFT 7MM REM 22 BLK/GRY LH
×
SPRGFLD 45ACP TRP AKOTE NS CA
×
SPRGFLD SA-35 9MM 4.7" BLK 15RD
×
SW M&P M2.0 OR 10MM 4.6 15RD NTS
×
DEPUTY 45LC 5.5" BLUED 6SHOT
×
SHADOW SS-1211 MR920P 9MM BRZ/BLK
×
MI MUZZLE BRAKE TWO CHAMBER
×
SIG P320 XFULL 9MM 4.7" XRAY-3
×
WALTHER P22 CA .22LR 3.42" AS
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$1,018.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The K6s (DASA) is next evolution of the Kimber revolver product line that takes the acclaimed K6s system and outfits it with a double and single action trigger mechanism. The platform maintains the benefits of the original K6s such as the outstanding double action trigger pull, compact envelope, and six shot capacity but with the added advantage of a single action trigger.
| Weight | 2.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.000 × 8.000 × 3.000 in |
| upc | 669278340210 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Brushed |
| firearm_action | Revolver |
| sights | White Dot Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.