$1,088.70
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kimber K6S Stainless, Double Action, Revolver, Small Frame, 357 Magnum, 2″ Barrel, Match Grade Barrel, Stainless Steel, Brushed Finish, Silver, Rubber Grip, Tritium Night Sights, Non-Manual Safety, 6 Rounds, California Compliant 3400004CA
| Weight | 39.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.250 × 7.500 × 2.500 in |
| upc | 669278940045 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 357 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Brushed |
| firearm_action | Revolver |
| sights | Tritium Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.