Cart
STEVENS 555 OVR/UNDR 20GA 26"
×
GGG SLIM MEDICAL POUCH BLACK
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
Savage 93R17 BTVSS Rifle 17 HMR Natural Brown 21 in. RH
×
HNRY HMESTEDR 9MM 10RD FITS GLK MAG
×
SAV 110 TIMBERLN 6.5CR CAMO LH
×
KONUS KONUSPRO 6-24X44 MDOT MBLK
×
BARNES PREC MTH 6.5 GRN 120GR MB OTM
×
CR123A Lithium Batteries
×
GG&G MOSSBERG 930 SCOPE MNT
×
Harris BiPod Hinged Base 9-13 inches S-LM
×
TRIJICON HD NS SIG P225/6/8/239 YLW
×
HIVIZ RUGER GP100 INTERCHANGE PIPE
×
AGH PHOTON P365 WLIGHT HOLSTER
×
CCI Varmint TNT Green Rimfire Ammo 17 HMR 16 gr. Hollow Point 50 rd.
×
BUR TACTICAL 30MM RING 1/2 HEIGHT MED MATTE
×
UNITY FAST LPVO 34MM FDE
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS AMBI
×
AMERIGLO TALL SUP 9XL FOR GLK
×
A-ZOOM METAL SNAP CAP BLUE
×
WHEELER RING ALIGN/LAP KIT 30MM
×
CHP SA PRODIGY ADPT HOLO 407K/507K
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
RUGER PC 9MM 16.12" 10RD BL FLT
×
UNITY FAST MRDS BLACK
×
TIPPMANN M4-22 PRO 16" 22LR 25RD BLK
×
SIG EASY6BDX 5-30X56MM 34MM MRAD BLK
×
DESERT EAGLE BFR .45/70
×
COLD STL HIDE OUT
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 28 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
TAL PL0258725 PIC BASE SAVAGE ACCUTRIGGER LONG A
×
WARNE RINGS MAXIMA HORIZONTAL
×
CTC LASERGUARD PRO FOR GLK 42/43 RED
×
Crimson Trace CMR-208 Rail Master 420 Lumen White
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
$1,414.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kimber KDS9C, Semi-automatic, Single Action, Metal Frame Pistol, 9MM, 4.09″ Barrel, Matte Finish, Black, G10 Grips, Night Sights, Optics Ready Slide, 10 Rounds, 2 Magazines 3100017
| Weight | 60.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 10.000 × 3.500 in |
| upc | 669278310176 |
| brand | |
| barrel_length | 4.09" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Black |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.