Cart
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
KSA CRICKETT G2 22LR PINK SYN ST BBL
×
SPRGFLD 9MM RONIN EMP 4" 10RD WD
×
TIMNEY ALPHA TRG FOR GLK GEN 5 SIL
×
HER RR22MB6PG 22/22M 6.50 BL BLK GRIP
×
DBLTAP CD 223REM 62GR SC-HP 20/1000
×
WIN SXP COMPACT FIELD 12GA 3" 26" WD
×
SAV 64 FV-SR THRD BBL 22LR 16 1/2"
×
UNITY FAST ADM QD LEVER
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
S&W M&P15-22 22LR 16" 25RD BLK OR
×
DW VBOB 45ACP 4.25" BLK 8RD
×
SPRGFLD M1A 308 BLK SYN 10RD CA
×
Barnes VOR-TX Long Range Rifle Ammo 6mm Creedmoor 95 gr. LRX Boat Tail 20 rd.
×
TAY 550810DE SMK WAG DLX 357 4.75
×
Hornady Match Rifle Ammo 6.5 Creedmoor 140 gr. Extreme Low Drag-Match 20 rd
×
TIMNEY AR15 SMALL PIN SOLID STRAIGHT 3LB
×
WHEELER PROFESSIONAL RETICLE
×
SPRGFLD 9MM GARRISON 4.25" 9RD BLUE
×
TIPPMANN M4-22 PRO 16" 22LR BLK CMPL
×
TIPPMANN M4-22 ELITE 16 22LR BK CMPL
×
Savage 93R17 FV-SR Rifle 17 HMR 16.5 in. Black RH
×
Winchester AA Sporting Clays Load 20 ga. 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
WILSON BOLT CARRIER ASMBLY 556NATO
×
Taurus M44 Tracker Revolver 44 Mag. 4 in. Stainless 5 rd.
×
ADI 223 REM 69GR SIERRA MKING 20/200
×
SW M&P9 M2.0 OR 9MM 4.25 NTS SF 17RD
×
NAA "THE WASP" 22WMR 1 5/8" 5RD
×
Kimber KDS9c Pistol 9mm 4.09 in. KimPro Silver 15 rd.
×
SIG P365 380ACP 3.1 OR NICKEL/TURQUOISE 10RD
×
Hevi Shot Hevi Hammer Load 12 ga. 3 in. 2 Shot 1 1/4 oz. 25 rd.
×
SPRGFLD 1911 OPERATOR 9MM 5" 9RD BLK
×
DESERT EAGLE BFR .45/70
×
Serpa Sportster Holster
×
TAY 550429 OLD RANDALL 357 5.5
×
Winchester XPR Combo Rifle 6.5 Creedmoor 22 in. Black RH
×
AM DEF LOW PROFILE MNT(AIMPOINT)QR
×
EMISSARY 1911 45ACP 5" BLK or
×
$901.94
10 in stock
The Pro Carry II is a hallmark of Kimber quality, complete with a brush-polished carbon slide, aluminum frame and smooth/checkered rosewood grips.
| Weight | 3.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 669278323336 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 9 Rounds |
| color | Black, Silver |
| finish | Satin |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | White Dot Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.