Cart
M640DFT
×
Omnivore
×
UNITY AXON SL PIC CRANE LSR 7" FDE
×
UNITY AXON SURFRE/CRANE LSR 7" BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
ALLEN ULTRX BT EBUD NECKBAND
×
UNITY AXON LNK USB-C/CRN LSR 7" BLK
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
WEAVER BASE EXTEND MULTI-SLOT
×
Bulldog Extreme Hip Holster Black RH/LH Large Frame Autos with 3.5-5in. Barrel
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5PRC 24 CF OMNI 3RD
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 45-70 Govt. 300 gr. TSX FN 20 rd.
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
Tipton Snap Caps 22 Rim Fire 25Pk
×
TRIJICON RMR OFFSET ADAPTER
×
AGH PHOTON P365XL WLIGHT HOLSTER
×
ECHELON 9MM FDE 4" 18+1
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 150 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
TRIJICON HD NS S&W M&P YLW FRONT
×
SIG 365XCA9BXR3RXX P365 9MM 3.7 OR 17R BLK
×
TRIJICON ACCUPOINT 1-6X24 BAC RED
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
Tru-Dot
×
Pelican V700 Vault Case Black
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$1,162.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The Pro Carry II is a hallmark of Kimber quality, complete with a brush-polished carbon colored slide, silver aluminum frame. Included in the package are laser grips in a rosewood color.
| Weight | 3.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.500 × 4.000 in |
| upc | 669278323893 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 9 Rounds |
| color | Black, Silver |
| finish | Satin |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | White Dot Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.