Cart
HE515GM-GR
×
Hornady Superformance Rifle Ammo 270 Win. 130 gr. CX SPF 20 rd.
×
TRUE PREC P320C SLIDE RMR CUT BLK
×
PRESCOTT 6MMCR 22" BLK
×
SPYDERCO MILITARY 2 G-10 4" BLUE
×
TIPPMANN M4-22 PRO 16" 22LR 25RD BLK
×
CIMARRON WYATT EARP 45LC 10" CCH BL
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
Winchester USA Pistol Ammo 9mm Luger 115 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
COLT COMPETITION SS 9MM 5" 9RD
×
SIG P365 380ACP 3.1 (2) 10RD BLK
×
GIRSAN MCP35 9MM 4.87" 15RD TI NITRD
×
CZ DAN WESSON SPECIALIST OR
×
SIG 1911 X .45ACP 5" W/ROMEO-X
×
CZ SHADOW 2 COMPACT OR 9MM FS
×
DAN DDM4 V7 5.56 16 BLK GOVT MFR 15 CA LEGAL
×
HELLION 5.56 BLK 18" 10+1
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
CHRIS RIDGELINE SCOUT 223REM 16 TAN/BLK
×
YHM HD 3-LUG ADAPTER BLK
×
BERGARA B14S804L SIERRA W LH 22250 20 4R WCAMO
×
ADV ARMS 22LR CONV G17/G22 GEN4 15RD
×
HRNDY CD 40SW 165GR 20/200
×
TRIJICON ACOG 4X32 GRN CH 223 RMR DE
×
LEUP BX-4 PRO GUIDE HD 10X42MM GEN 2
×
TAY 550957 OPEN TOP ARMY(LATE) 45LC 3.5
×
SPYDERCO ENDURA 4 STNLS COMBOEDGE
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$539.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Kimber R7 Mako, Semi-automatic, Striker Fired, Polymer Frame Pistol, Compact, 9MM, 3.37″ Barrel, Matte Finish, Flat Dark Earth Frame, Black Slide, Optic Ready, Night Sights, 10 Rounds, 5 Magazines, Includes MFT Holster and Range Bag 3800021
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 669278380216 |
| brand | |
| barrel_length | 3.37" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10 Rounds |
| color | Flat Dark Earth, Black |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.