Cart
HOWA MINI ACTION 6MM ARC 22" 5RD BLK
×
Winchester USA Rifle Ammo 22-250 Rem. 45 gr. JHP 40 rd.
×
Radians Resistor 32 Foam Ear Plugs Uncorded Orange 100 pr. Jar
×
MSBRG PATRIOT PREDATOR 7MM PRC 3RD
×
BL FORCE GPC POUCH MC
×
TRIJICON BOLT MNT STATIC 34MM 1.06"
×
BER A400 XPLOR ACTION 20GA 26 BRONZE RCVR OBF
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
CCI Shotshell Pistol Ammo 38 Spl, 357 Mag 100 gr. Shot Shell #9 10 rd.
×
Bulldog Rapid Release Holster Taurus Millennium G2
×
WAL PDP FULL SIZE OPTICS READY 9MM 5.1 PRO SD
×
STEINER MILITARY MARINE BINO 10X50
×
TRIJICON ACOG 3.5X35 .308
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
NEMO OMEN WATCHMAN 300WIN 24" 14RD
×
CHIAPPA RHINO SAO 357MAG 3" 6RD NEB
×
REPTILIA ROF-90 30MM ACRO BLACK
×
XS R3D 2.0 FOR CANIK TP9SF ORANGE
×
DBLTAP 223REM 69GR HPBT 20/1000
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
POF PHOENIX PSTL 9MM 8" 35RD BLK
×
BER A300 ULTIMA 20GA 28 3 BLK SYN
×
TRIJICON RMR TYPE 2 ADJ 3.25 MOA GRY
×
HRNDY SF 223REM 75GR BTHP MTC 20/200
×
BGA B-14 HMR 22-250 24 MINI CHASSIS BLK 3RD
×
SAV 64 FV-SR THRD BBL 22LR 16 1/2"
×
TRIJICON HD NS XD ORG FRONT
×
Allen Knit Gun Sock Green 52 in.
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$1,466.81
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The RAPIDE (Dusk) (DN,NS). A truly unique 1911 with stepped cocking serrations, slide lightening cuts for faster Slide lock-up and TiCN (Titanium Copper Nitride) coated barrel for extreme durability. Equipped with Kimber Stiplex TM front strap stippling and Gray/Black G10 Rapide patterned grips for extra griping confidence. Kimpro Gray finish with brush polished flats finish off the stunning looks.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 669278304311 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 9 Rounds |
| color | Black, Gray |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | TRUGLO TFX Tritium/Fiber-Optic Day/Night |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.