$1,282.80
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Raptor pistols take their name from a combination of aggressive slide and frame serrations, feathered logo Zebrawood grips and special scaled texturing accents. The Stainless steel slide and frame has aSatin Silver finish with brush polished flats. An ambidextrous safety and Tactical Wedge 3-dot tritium night sights complete the package.
| Weight | 4.200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.500 × 11.000 × 4.500 in |
| upc | 669278323862 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 10MM AUTO |
| capacity | 8 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| firearm_action | Semi-automatic |
| sights | Tritium Night Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.