Cart
BTA 92F BRIG 9MM DA PST 15RD
×
WINCHESTER WILDCAT SEMI-AUTO
×
KRISS REAR FLIP SIGHT STEEL
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
P320 XFIVE Legion
×
FN 509 MIDSIZE TACTICAL 9MM 4.5 BLK 10RD
×
SIG P320 9MM 3.9 AXG LEGION GRY COMP 10RD
×
BRO SILVER OVIX 12GA 3 22 RB-CNT
×
CZ CUSTOM SHADOW 2 ACCU 9MM FS
×
SIG P226 MK25 9MM 4.4" 10RD PH NS
×
TAURUS G3 9MM 4" 10RD STS AS TS
×
UTG 2.6" ITA RED/GRN DOT SIGHT W/MNT
×
IWI MASADA 9MM 4.1" 3-DOT
×
SHADOW SYSTEMS CR920X ELITE 9M
×
M&P10MM M2.0 10MM FDE 4" TS OR
×
HRNDY CD 38SPL+P 110GR 25/250
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
GSG Firefly Pistol 22 LR. 4 in. Black 10 rd.
×
COLD STL HIDE OUT
×
1911 OPERATOR 45ACP 4.25" OR
×
Tru-Dot
×
CRKT M16-Z EDC 3" BLK PLN
×
BERGARA B14S804L SIERRA W LH 22250 20 4R WCAMO
×
ACP 45ACP 5" 8+1 STAINLESS
×
S&W M&P 22LR 3.6" FDE 10RD
×
$1,926.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
LWRC Direct Impingement Rifle, Semi-automatic, 300 Blackout, 16.1″ Barrel, Burnt Bronze, 30Rd, MLOK ICDIR3BB16ML
| Weight | 167.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.500 × 11.000 × 4.750 in |
| upc | 850016966100 |
| brand | |
| barrel_length | 16.1" |
| caliber_or_gauge | 300 AAC Blackout |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Burnt Bronze |
| firearm_action | Semi-automatic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.