Cart
BERGARA B14S804L SIERRA W LH 22250 20 4R WCAMO
×
BERGARA B14S804 SIERRA WLD 22250 20 4R WCAMO
×
Canik METE SFT Pistol 9mm 4.46 in. FDE 18 & 20 rd.
×
LEUP BX-4 PRO GUIDE HD 12X50MM GEN 2
×
CANIK METE SFT 9MM 4.46" BBL
×
UTG 2.6" ITA RED/GRN DOT SIGHT W/MNT
×
GFI AMMO CARRIER .357 TO .500S&W BLK
×
TIK T3X LITE VEIL ALPINE 6.5PRC 24.3 4RD
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 4.25 LAMINATE GRIP
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
92FS Magazine
×
Radians Lowset Earmuff Pink
×
KelTec P15 Pistol 9mm 4 in. Black 15 rd.
×
MAG BFR500SW10B 500 SA REVOLVER 10IN BISLEY
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Rifle 30 Cal 18 in Walnut 10 rd.
×
BERETTA MAGAZINE 92FS 9MM
×
BERGARA B14LM802 SIERRA WLD 7MM 22 3R WCAMO
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
WBY ORION 1 OVER/UNDER 20/28 3" WLNT
×
SIG P938M 9MM 7RD 3" BLK RBR NS MA
×
Winchester Wildcat Rifle 22 LR 18 in. Black Synthetic RH
×
WIN AA DMND G 12GA 2.75" #7.5 25/250
×
POF 01752 MINUTEMAN DI 16 14M RAIL 556 PBRN
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
BACKUP BBL FOR G17 THRDD BLK
×
LEUP BX-4 PRO GUIDE HD 10X50MM GEN 2
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$1,409.90
2 in stock
Magnum Research BFR Single Action Revolver 44 Mag. 4-5/8 in. 1 in 16 twist Stainless Steel Barrel and 6 Shot cylinder. White Polymer Bisley grips. Rear Adjustable sights.
| Weight | 4.850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.250 × 9.500 × 2.750 in |
| upc | 761226090069 |
| brand | |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 44 Magnum |
| capacity | 6 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Stainless |
| firearm_action | Revolver |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.