Cart
CVA CASCADE XT 350 LEGEND 22" 4RD
×
ROMEO MSR GEN2/JULIET COMBO
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
Sportster Bipod
×
FMK G2 9MM 3.87" 10RD BLK
×
ALLEN ELIMINATOR DBL BAG BLK/COF/CO
×
Savage 1911 Government Pistol 45 ACP 5 in. Two Tone 8 rd. w/Rail
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 CARBON 257WBY 28
×
TruGlo Picatinny Riser Mount 1 pc. 1/2 in.
×
CHIAPPA RHINO 40DS 9MM 4" 6RD BLK
×
SIG SOZ80002 ZULU8 HDX BINO 10X50
×
BH MOLDED CORDURA DBLMAG PH DBLRW BK
×
AM DEF ADM4 5.56 14.5" PIN 30RD BLK
×
Weatherby Orion Matte Shotgun 12 ga. 28 in. Walnut 3 in. RH
×
STEINER PREDATOR 8 RIFLE SCOPE 3-24X50 E3 RET
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
BOG DEATHGRIP INFINITE ALUMINUM
×
SHLDS RMSC GLS ED RFX MINI SGHT 8MOA
×
ACP 9MM 4" 10+1 SS
×
Winchester Super-X Game Load 20 ga. 2.75 in. 7/8 oz. 7.5 Shot 25 rd.
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 6.5 Creedmoor 140 gr. Core-Lokt PSPCL 20 rd.
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$1,999.00
1 in stock
LEFT HAND MODEL
| Weight | 10.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.500 × 6.000 × 3.000 in |
| upc | 747115440283 |
| brand | |
| barrel_length | 26" (28" w/Brake) |
| caliber_or_gauge | 30-378 Weatherby Magnum |
| capacity | 2 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Monte Carlo Fiberglass |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.