Cart
SIG P365XL COMP 9MM 3.1 ROSE PKG 2-12RD MS
×
Model 6378 ALS Concealment Paddle Holster w/ Belt Loop for Glock 20 Gens 1-4
×
Winchester XPR Rifle 270 Win. 24 in. Synthetic Black RH
×
Federal Premium Personal Defense Handgun Ammo 45 ACP +P 230 gr. HST JHP 20 rd.
×
CCI Varmint VNT Rimfire Ammo 17 MACH 2 17 gr. VNT 50 rd.
×
HIVIZ H3 NS RUG GP100 GR WH
×
Walther PDP Full Size Optic Ready Pistol 9mm 4.5 in. Black 10 rd.
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
XS MINIMALIST FOR S&W K/L FRAME ORG
×
WALKERS MUFF RAZOR ELECTRONIC
×
CZ P-10 F Pistol 9 mm 4.5 in. Black/Nitride 19+1 rd. Fixed Sights
×
BRO AB3 7MMREM COMPOSITE STALKER 26 BLK 3RD DBM
×
G2R RIP 40SW 115GR 20/25
×
S&W SHIELD 2.0 EZ 380ACP 8RD BLK
×
Browning AB3 Hunter Rifle 30-06 Springfield 22 in. Satin Walnut RH
×
YHM MINI QD MUZZLE BRAKE 5/8X24
×
SAFARILAND SCHEMA S&W SHIELD/SHIELD+ RT BLK
×
FED F3006TFS3 3006 180 TIPPED FUS 20/10
×
TRU TG-231R1W TRIT PRO RUG SR SET
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
WARNE MT 35MM HIGH MATTE RINGS
×
A-Zoom Snap Caps
×
Federal Fusion Rifle Ammo 25-06 Rem 120 gr. Fusion Soft Point 20 rd.
×
SEEKINS 30MM TUBE .97" HIGH 4CAP
×
Remington Premier AccuTip Centerfire Rifle Ammo 204 Ruger 32 gr. AccuTip 20 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
$2,799.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
PEAK 44 BASTION STOCK
| Weight | 8.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.250 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 747115451128 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 6.5 Creedmoor |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Flat Dark Earth Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Carbon Fiber w/FDE and Black |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| receiver | FDE Cerakote |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.