Cart
Pistol TACO Molle
×
Bulldog Pistol Rug with Handles Medium Black
×
BLK PNT MINI WING FOR GLK 19 RH BLK
×
Federal American Eagle Varmint & Predator Ammo 243 Win. 75 gr. JHP 40 rd.
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
Firefield Impact XL Reflex Sight
×
PLANO SE DOUBLE RIFLE/SHOTGUN 2PK
×
WALKER'S PROTEK EAR PLUG BAND
×
Radians Def-Guard Earmuff Red
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
TruGlo Picatinny Riser Mount 1 pc. 1/2 in.
×
DD RAIL MOUNTED FIXED FRONT SIGHT
×
TRIJICON ACOG 3X30 RED CHEVRON .223
×
STEALTH OPERATOR FULL SIZE BLK RH
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 308WIN 24 CF OMNI 5RD
×
TRIJICON SUP NS SET GRN GLK 42 BF/MR
×
LEUP MARK 4HD 8-32X56 PR3-MIL
×
Winchester Super-X Turkey Load 12 ga. 3 in. 1 7/8 oz. 4 Shot 10 rd.
×
TRIJICON ACOG QR MOUNT
×
XS Sight Big Dot Tritium Shotgun Front Sight White Univeral Fit
×
ALLEN ULTRX GEL PAD EAR CUPS 1 PAIR
×
BER A400 XPLOR ACTION KO 12GA 26 BRONZE RCVR OBF
×
TRIJICON MRO FLIP CAP OBJECTIVE
×
Leupold QRW2 Scope Rings Matte 1in. High
×
SAFARILAND SPECIES GLOCK 48 STX TAC BLK RT
×
POF REVOLUTION 308 16.5" 20RD BLK
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
BERETTA A300 ULTIMA 20/28/MC3 MAX7
×
ALLEN ULTRX BIONIC FUSE BT EAR BUDS
×
VIRIDIAN RFX44 COMPACT GRN DOT GLK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
$2,699.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
PATRIOT BROWN CERAKOTE
| Weight | 6.950 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.250 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 747115450428 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 240 Weatherby Mag |
| capacity | 5 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Patriot Brown Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Carbon Fiber w/Green & Brown |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| receiver | Patriot Brown Cerakote |
| sights | No Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.