Cart
ALPHA6 SCOPE RINGS 34MM MEDIUM
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .416BT
×
AMERIGLO TROOPER FOR GLK 20/21 ORN
×
XLV ROUGH SERIES SS 45ACP 4.25
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
1854 44MAG SS/SYN 19.25" 9RD
×
KSA CRICKETT G2 22LR BLUE LAM BL BBL
×
CHP FOR GLK MOS ADAPTER HOLO 509T
×
92FS 9MM BRIGADIER BLACK 10+1#
×
WARNE RINGS 1" RUGER MEDIUM
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
SIG P226 9MM SCORPION 4.4 FDE NS SRT 10RD CA
×
COLT ANACONDA SCOPE MOUNT
×
AM DEF AIMPOINT T1 LW QR LOWER 1/3
×
BTA 92F BRIG 9MM DA PST 15RD
×
BL FORCE 10 SPD ULTLGHT DUMP PCH RG
×
DBF DB380 GEN4 380ACP 2 BLK 6RD
×
ATN BLAZE TREK 619 THERMAL
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
TIPPMANN M4-22 MICRO CMPCT 7 22LR BK
×
BER A300 ULTIMA PATROL 12GA 19.1 BLK SYN
×
KEL SUB2K9GLKBLK S2K-GLK 9MM 15R BLUED/BLK
×
STEVENS 555 OVR/UNDR 28GA 26"
×
Barnes Pioneer Revolver Ammo 45 Colt 250 gr. Barnes Original 20 rd.
×
ZAS ZPAPM70 7.62X39 16 ADJ STOCK BLK SYN 30RD
×
KERSHAW KAPSULE 1.9" BLACK
×
X1 CONQUER 6-24X50 1" R3 FFP
×
WARNE BASE MAXIMA 2PC BROWNING
×
CHP CZ P-10 V4 ADPTR EPS/EPS CARRY
×
$3,199.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
| Weight | 13.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.250 × 6.000 × 2.750 in |
| upc | 747115441686 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 300 Weatherby Magnum |
| capacity | 3 + 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Graphite Black Cerakote |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Monte Carle FDE w/Black Web |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | NECG Front and Rear Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.