Cart
HOWA MINI ACTION 6MM ARC 22" 5RD BLK
×
Mossberg Patriot Rifle 308 Win. 22 in. Walnut RH
×
HOWA HWHCF65G M1500 MINI 6.5 GR CF WRP 20 WAL
×
Photon Non Light Holster
×
PELICAN VAULT LARGE PISTOL
×
WAL PDP F SERIES OPTIC READY 9MM 4 10RD
×
GBRS GROUP LERNA MOUNT KIT EOTCH FDE
×
Serpa CQC Concealment Holster
×
CHARTER ARMS BL DIAMOND 38SPL 2" 5RD
×
TRIJICON SUP NS SET GRN GLK 17 BF/MR
×
UTG 3-9X32 BUGBUSTER AO RGB MDOT
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
HIVIZ MPFD21 FSTDOT H3 SGHT S&W M&P COMPACTS
×
TRIJICON CREDO 3-9X40 1"
×
Holosun SCRS Solar Charging Rifle Sight Red Dot Red 2 MOA Dot 22mm
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD THDD BBL
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
Sig Sauer Elite V-Crown Performance Pistol Ammo 40S&W 180 gr. JHP 20 rd.
×
XS R3D SGHT FOR GLK 48 SUP HIGHT GRN
×
WRA XPR 7MM BA RFL B
×
KRISS VECTOR CRB G2 45ACP 16 BLK CA COMP 10
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
SPRGFLD WAYPOINT 308 20" RDG
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
HIVIZ LTWV REAR SA 1911 GRN/RD/BLK
×
$270.00
173 in stock
Mossberg Model 88, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Vent Rib Barrel, AccuChoke, Blue , Black Synthetic Stock, Bead Sight, 5Rd, Modified Choke Only 31010
| Weight | 139.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.000 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 49533310101 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | Synthetic Black |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.