Cart
ARISAKA 18350 SERIES LIGHT BODY BLK
×
PPU 6.5X55 SWEDISH SP 139GR 20/200
×
Mossberg Patriot Predator Rifle 6.5 PRC 24 in. Synthetic Strata Camo RH
×
MI BLAST CAN M14X1.0 LH THREAD
×
CHP FOR GLK 43X MOS ADAP HOLO EPS
×
AMERIGLO TROOPER FOR GLK 20/21 GRN
×
SHLDS SMS MINI SIGHT 4MOA DOT
×
Mossberg Patriot Youth Super Bantam Rifle 243 Win. 20 in. Synthetic Black RH Scope Combo
×
SW EQUALIZER 9MM 3.6 NTS 10RD
×
SANTAN AR15 GAS TUBE NTRD MID LNGTH
×
CCI Varmint Rimfire Ammo 22 Mag 30 gr. Varmint Tipped 50 rd.
×
Kimber Ultra Carry II Pistol 45 ACP 3 in. Stainless 8+1 rd.
×
Hornady LEVERevolution Rifle Ammo 45-70 Gov't 250 gr. Monoflex 20 rd.
×
SW 686 PLUS 357MAG 2.5 SS RB SG CT RR AS IL 7RD
×
HRNDY 9MM 124GR JHP/XTP 25/250
×
XS R3D 2.0 FOR GLOCK 21 SUP HGHT GRN
×
TIKKA T1X UPR .22LR 16" BLUED/
×
Magnum Research BFR Revolver 350 Legend 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
Hornady LEVERevolution Rifle Ammo 44 Rem. Mag 225 gr. FTX 20 rd.
×
FN 15 DMR3 5.56 18 30RD GRAY
×
Hi-Viz Henry Sight Set for Henry .22 Long Rifles
×
1911 OPERATOR 45ACP 4.25" OR
×
Winchester Super-X Xpert Hi-Velocity Steel 12 ga. 3 in. 1 1/8 oz. 3 Shot 25 rd.
×
EAA GIRSAN MCP35 MATCH 9MM 4.87 BLK 15RD
×
CZ 75 TS 2 40SW 5.23" BLU 17RD
×
BRO BUCK MARK FIELD TGT 22LR 5.5 AS PIC RAIL
×
ROCK ISLAND GI STD 38SUP 5" 9RD BLK
×
U/M PRO PAK VERT SHDLR HLSTR SZ 1 RH
×
HARRIS BIPOD 6-9" LEG NTCH ROT MLOK
×
$308.76
82 in stock
Maverick 88: the utility player of pump-action shotguns. Affordable and reliable. Compatible with Mossberg 500 accessory stocks, barrels, and Accu-choke tubes– within gauge and capacity;
| Weight | 8.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.500 × 7.750 × 2.250 in |
| upc | 49533322012 |
| brand | |
| barrel_length | 26 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Synthetic Camo |
| hand | RH |
| magazine | |
| receiver | Blued |
| sights | Bead |
| stock | Synthetic/ Mossy Oak Treestand Camo |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.