Cart
CANIK TTI COMBAT 9MM 4.6" 18RD BRZ
×
CCI GOLD DOT 9MM 135GR HP 50/1000
×
SIG P320 XFIVE DH3 9MM 5" OR
×
SIG P210 TARGET 9MM 5" ADJ SGT
×
KSA CRICKETT G2 22LR BLUE LAM BL BBL
×
DBF DB9 9MM 3" 6RD BRZ/BLK
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
G2R RIP 10MM 115GR 20/25
×
COLT DEFENDER 9MM 3" BL NS 8RD
×
KRISS VECTOR SDP G2 45ACP 5.5 FDE 13RD
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
Taurus GX4 XL TORO Pistol 9mm 3.7 in. Black 11 & 13 rd.
×
Estate Super Sport Competition Target Load 12 ga. 2.75 in. 3 Dr. 1 oz 8 Shot 25 rd.
×
HOWA HGP27MMPRCG M1500 7MMPRC 24 GRN HOG OVM
×
BOND BACKUP W/TG 45ACP 2.5" STS/BLK
×
CHIAPPA RHINO SAO 357MAG 6" 6RD NIC
×
BERETTA PX4 9MM 4" FS
×
S&B 7X57 140GR FMJ 20/400
×
CMMG RIFLE DISSENT MK47 7.62x
×
MOSS 51606 590S 12 18 10 HOLOSUN R/DOT CB GRY
×
SIG P226 9MM BLK NITRON ANCHOR ENGRAVING 3 15RD
×
CHIAPPA 1892 WILDLAND TD 357 16.5 BK
×
POF-USA MINUTEMAN 350 LEGEND
×
FN 509 COMPACT TACTICAL 9MM
×
HI-POINT PISTOL C9 9MM COMPACT
×
KRISS VECTOR CRB G2 45ACP 16 BLK 13RD
×
Model 7360RDS 7TS ALS/SLS Mid-Ride Duty Holster for Sig Sauer P320 w/ Compact Light
×
SIG E243PH9020 PLATNM HNTR 243 90GR 20/10
×
CENT CANIK TP9 ELITE SC 9MM 3.6 M01 OPTIC 12RD
×
Estate Super Sport Competition Target Load 12 ga. 2.75 in. 2 3/4 Dr. 1 1/8 oz. 7.5 Shot 25 rd
×
Kimber R7 Mako OR Pistol 9mm 3.37 in. Black 13+1
×
SIG P226 9MM BLK ANCHOR ENGRV CA LEGAL 3 10RD
×
JTS M12AR 12GA 18.7 FOREND RAIL 5RD SEMI
×
BERETTA MAGAZINE M92 COMPACT
×
MAGPUL BIPOD 1913 PICATINNY FDE
×
SIG P226 9MM SCORPION 4.4 FDE NS SRT 10RD CA
×
$270.00
63 in stock
Maverick 88: the utility player of pump-action shotguns. Affordable and reliable. Compatible with Mossberg 500 accessory stocks, barrels, and Accu-choke tubes– within gauge and capacity;
| Weight | 6.640 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.750 × 7.750 × 2.750 in |
| upc | 49533322043 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Pistol Grip Only |
| hand | RH |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | Black Synthetic/ Pistol Grip Only |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.