Cart
TAURUS G3 9MM 4" 15RD GRAY/BLK TS
×
GEISSELE SPR PRCSN FOR VORTEX DDC
×
POINTER SXS 20/28 BL/WD
×
XS Sights R3D Night Sights Green Canik TP9
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
UNITY FAST MRDS FDE
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
ATI GSG 1911 22LR 5" 10RD TWO TONE
×
BERETTA APX A1 COMPACT 9MM
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Tommy Gun 45 ACP 16.5 in. Walnut 30 rd.
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Full Grip Single 2 in. 5 rd.
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
Auto-Ordnance 1927A-1 Deluxe Carbine Rifle 45 ACP 16.5 in. Walnut 20 rd.
×
BARRETT SMR MRAD RIFLE .338LAP
×
BERETTA PX4 9MM 4" FS
×
Winchester SXP Turkey Shotgun 12 ga. 24 in. Black Synthetic 3.5 in.
×
1911-380 BL 380ACP 3.6" MM #
×
HRNDY LVREVO 35REM 200GR 20/200
×
TALLEY LW RINGS BRN X-BOLT 1" HI
×
BARRETT MRAD FOLDING STOCK
×
775 - Slimline Open Top Triple Magazine Pouch
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$2,499.99
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
801-01125-00
| Weight | 8.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 9.500 × 4.000 in |
| upc | 691328238673 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 7MM Remington Mag |
| capacity | 3 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Beadblast Stainless |
| firearm_action | Bolt Action |
| grip | Carbon w/Metallic Gray Accents |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-9" |
| sights | None |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.