Cart
CVA CASCADE RIFLE 22 350LEG RT HILLSIDE THD
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
TruGlo Tritium X Glock Low Set White
×
BARRETT M107A1 RIFLE .50BMG
×
BGA B-14 TIMBER 270 24 WALNUT
×
RUGER LCRX 357MAG 1.875" BLK 5RD
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
DE MK19 44MAG 6" 8RD BLK
×
TIKKA T1X UPR .17HMR 20" BLUED
×
RUGER RDHWK 357MAG 5.5" STN 8RD AS
×
RUGER SP101 38SPL+P 2.25" STN 5RD HR
×
Holosun SCRS Solar Charging Rifle Sight Red Dot Red Multi-Reticle Dot 22mm
×
NAA 22MSHG Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Black Holster Grip 1.13 in. 5 rd
×
ROCK ISLAND TCM STD MS 22TCM 4.3"
×
ZENITH ZF-5 9MM 8.9 ESSNTIAL PKG BLK
×
Mossberg Silver Reserve Field Shotgun 20 ga. 26 in. Satin Black Walnut 3 in.
×
GIRSAN MC14T 380ACP 4.5" 13RD LADY
×
SW M&P9 COMPACT M2.0 OR 9MM 4 NTS SF 15RD
×
BROWNING MAXUS II UPLAND
×
S&W M&P15-22 22LR 16" 10RD BLK FXD
×
Taurus 1911 Pistol 9mm 5 in. Black 9+1 rd.
×
Savage Mark I FVT Rifle 22 LR. 21 in. Black RH
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
SHADOW SYSTEMS CR920XP ELITE
×
WAL PDP COMPACT OPTICS READY 9MM 4 TT GRY
×
RUGER GP100 357MAG 6" BL 6RD
×
GIRSAN MCP35 9MM 4.87" 15RD TI NITRD
×
$885.24
47 in stock
MOSS 51606 590S 12 18 10 HOLOSUN R/DOT CB GRY
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 15813516068 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 3 5+1; 6+1; 9+1 |
| color | Blue |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| sights | Front: Bead Rear: Mounted Holosun HS407K |
| stock | Magpul SGA Adj Stock & MOE Forend |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.