Cart
M640DFT
×
Omnivore
×
UNITY AXON SL PIC CRANE LSR 7" FDE
×
UNITY AXON SURFRE/CRANE LSR 7" BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 45 ACP 230 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
ALLEN ULTRX BT EBUD NECKBAND
×
UNITY AXON LNK USB-C/CRN LSR 7" BLK
×
S&W 1911 E 45ACP 8RD 5" STS WD 3DOT
×
WEAVER BASE EXTEND MULTI-SLOT
×
Bulldog Extreme Hip Holster Black RH/LH Large Frame Autos with 3.5-5in. Barrel
×
BGA B-14 HMR WILDERNESS 6.5PRC 24 CF OMNI 3RD
×
Barnes Pioneer Lever Gun Ammo 45-70 Govt. 300 gr. TSX FN 20 rd.
×
American Classic II 1911 Government Pistol 9mm 5in. Matte Blue 10 rd.
×
Tipton Snap Caps 22 Rim Fire 25Pk
×
TRIJICON RMR OFFSET ADAPTER
×
AGH PHOTON P365XL WLIGHT HOLSTER
×
ECHELON 9MM FDE 4" 18+1
×
Winchester USA Pistol Ammo 357 Sig 125 gr. FMJ 50 rd.
×
S&W PC MODEL 41 22LR 5.5" HB 10RD WD
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 150 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
TRIJICON HD NS S&W M&P YLW FRONT
×
SIG 365XCA9BXR3RXX P365 9MM 3.7 OR 17R BLK
×
TRIJICON ACCUPOINT 1-6X24 BAC RED
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGUARD
×
Tru-Dot
×
Pelican V700 Vault Case Black
×
American Classic 1911 Commander Pistol 9mm 4.25in. Matte Blue 10 rd.
×
BERGARA B14S903 STOKE CMP 243 20 4R BK/GR
×
$1,167.92
24 in stock
MOSS 85168 940 WF 12 28 5R OPTIC CUT V-SNOW
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 15813851688 |
| brand | |
| barrel_length | 28 Vent Rib |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 4+1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Cerakote Battleship Gray |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | True Timber Viper Snow |
| magazine | |
| receiver | Battleship Gray Cerakote |
| sights | Fiber Optic Front Sight |
| stock | True Timber Viper Snow |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.