$1,018.02
27 in stock
Beautifully styled and appointed with top-shelf materials and finishing, our new Gold Reserve shotguns will impress from upland fields to wetland marshes, or while dominating at 5-Stand. The lineup features performance-enhancing options traditionally associated with high-end break-actions.
| Weight | 13.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.000 × 11.250 × 3.750 in |
| upc | 884110754813 |
| brand | |
| barrel_length | 30 |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Polished Blue Barrel/ Polished Black |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Premium Black Walnut |
| magazine | |
| receiver | Polished Silver With Scroll |
| sights | Bead |
| stock | Grade A/ Satin Black Walnut |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.