$1,262.62
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Reserve Series Over-and-Unders are equally at home in upland fields or shooting clays or 5-Stand. Durable, reliable, and affordable—these well-appointed break-actions are loaded with options and a set of refined details traditionally reserved for high-end double guns.
| Weight | 15.400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.250 × 11.500 × 3.750 in |
| upc | 884110754745 |
| brand | |
| barrel_length | 30 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Polished Blue Barrel/ Polished Silver |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Adj. Grd A Satin Black Walnut |
| magazine | |
| receiver | Polished Silver With Scroll |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Grade A/ Satin Black Walnut/ Adjustable |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.