$167.04
18 in stock
| Weight | 3.755 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.000 × 6.750 × 3.000 in |
| upc | 611613022848 |
| brand | |
| barrel_length | 16.25" |
| caliber_or_gauge | 22 Magnum |
| capacity | 1 |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Blue |
| firearm_action | Single Shot |
| grip | Mossy Oak Break-Up |
| hand | RH |
| magazine |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.