Cart
CHP FOR GLK MOS ADAPTER AIMPT ACRO
×
EPS
×
Winchester Defender Pistol Ammo 10mm Luger 180 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
BGA B-14 RIDGE SP 308WIN 18 SYN BLK
×
AM DEF SCOPE MNT 30MM DUAL QR
×
AMERIGLO 3XL GRN TRIT WHT OL FOR GLK
×
Pointer Acrius Field Shotgun 20 ga. 28 in Walnut 3 in.
×
BUR RINGS XTREME 30MM HIGH 2PK
×
WARNE 8514M HYPERLITE 30MM MEDIUM MATTE RINGS
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
AGM EVOLVER LRF 1280
×
EOTECH XPS2-2 HOLOGRAPHIC
×
BUR 3-9X40 FULLFIELD E1 BALL PLEX 350LEGEND
×
SAVAGE 64F .22LR 21" BBL
×
A.R.C. IWB Holster
×
DNZ REM 700 S A PICATINNY RAIL
×
AGH PHOTON G43/43X WLIGHT HOLSTER
×
UNITY FAST MICRO-S BLK
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
ALLEN ULTRX EMUFF BLACK
×
Winchester SXP Shadow Defender Shotgun 20 ga. 18 in. Synthetic Black 3 in. w/ Pistol Grip
×
HIVIZ RED HAWK FRONT SIGHT
×
TRIJICON RMR MNT FOR 4X ACOG MATTE
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD KRYPTEK
×
FMK 9C1G2 9MM 4"BBL 10RD BLK CA/MA
×
UNITY FAST OPTICS RISER FDE
×
EOTECH EXPS3-4 HOLOGRAPHIC
×
EOTECH VUDU 1-10X28MM SR4 MOA TAN
×
AGH PHOTON P365XL WLIGHT HOLSTER
×
CRIMSON TRACE LASER LASERGRIP
×
AMERIGLO TRIT F/R FOR GLK 17/19 ORG
×
BLK PNT DUAL POINT AIWB P365
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
Auto-Ordnance M1 Carbine Tommy Gun 45 ACP 16.5 in. Walnut 30 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD THRD BBL
×
$679.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
MR920 9mm Black Frame Foundation Slide Optic Black Logo Unthreaded Black Carbon Steel Guide Rod Dot Front Sight
| Weight | 3.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 810120312552 |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| capacity | 10+1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Matte |
| firearm_action | Striker Fired |
| frame | Polymer Frame |
| grip | Black Frame |
| magazine | 2 10 rd. |
| rate_of_twist | 1-in-10 |
| sights | Dot Front Night Sight/ Serrated Rear |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.