Cart
WBY MKV DLX 340WBY 28 GLOSS AA WALNUT
×
CORBON 44MAG 320GR HUNT HC 20/500
×
GLOCK OEM NIGHT SIGHT SET AMGLO .165
×
HENRY BIG BOY STEEL SG LGLOOP 357/38
×
DBLTAP CD 45ACP 230GR JHP 20/1000
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 50 rd.
×
WIN SUPER CLEAN 9MM 90GR FMJ 50/500
×
DBLTAP 500SW 400GR HARDCAST 20/500
×
SAFARILAND SCHEMA Glock 19 RT BLK
×
BGA B-14 WILDERNESS 300PRC 26 GREY SYN
×
SW 638 38SPL+P 1.875 SS BODYGUARD AIRWEIGHT 5RD
×
SL 7378 ALS P365 BLK RH
×
CR920P WAR POET 9MM 13+1 507K
×
CALDWELL DEADSHOT BENCHREST
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 35MM HI
×
SL 575 GLS IWB P365/XL BLK RH
×
BH T-SERIES L2C FOR GLK 43 RH BLK
×
ACCU-TAC FC-4 G2 BIPOD BLK
×
WLKR GWP-DSRPT DISRPTR NOISE CNCL EARBD BT
×
WALKER'S X-SM CMPCT PASSIVE MUFF CM
×
Plano SE Sporting Gun Case Black 42 in.
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL 22LR 3 5/8 LAMINATE
×
S&W PC SHIELD 9MM EZ 8R PRT BK TS NS
×
S&W 1911TA E 45ACP 5" STS NS RAIL WD
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
S&W M&P 22LR 3.6" BLK 10RD W/ADPTR
×
$642.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Mossberg 500, Cruiser, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 18.5″ Barrel, Marinecote Finish, Bead Sight, 5Rd 52340
| Weight | 233.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.500 × 7.250 × 7.000 in |
| upc | 15813523400 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Marinecote |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | Black Synthetic/ Pistol Grip Only |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.