$580.06
58 in stock
Mossberg 500 Turkey, Optic Ready, Pump Action, 410 Bore, 3″ Chamber, 24″ Vent Rib Barrel, Full Fixed Choke, Mossy Oak Greenleaf Finish, Synthetic Stock, Receiver Milled for Shield RMSc-Pattern Micro Dot Sights, Fiber Optic Front Sight, 5 Rounds 50107
| Weight | 125.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.500 × 8.000 × 2.500 in |
| upc | 15813501071 |
| brand | |
| barrel_length | 24" |
| caliber_or_gauge | 410 Gauge |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Camo |
| drilled_or_tapped | true |
| finish | Mossy Oak Greenleaf |
| firearm_action | Pump |
| grip | Mossy Oak Greenleaf |
| magazine | |
| sights | Fiber Optic |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.