Cart
Federal Premium Rifle Ammo 270 Win. 130 gr. Trophy Copper 20 rd.
×
CANIK TTI COMBAT 9MM 4.6" 18RD BRZ
×
S&W 41 22LR 7" BLUED 10RD HB
×
ZULU CANYON HD 12X50 FDE
×
Taurus M44 Tracker Revolver 44 Mag. 4 in. Stainless 5 rd.
×
ACCU-TAC BR-4 G2 ARCA SPEC QD
×
Walkers Hearing/Eye Protection Combo
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
SW 27 CLASSICS 357MAG 6.5 BLUED WALNUT 6RD
×
HRNDY AW 7MM-08 139GR INT SP 20/200
×
TAY 550812 SMK WAG 45LC 4.75
×
BRN 1911-22 BLK LABEL CMPCT SR 22LR
×
FED EST SS 12GA 2.75" #7.5 1 OZ 25/
×
KBAR US ARMY FGHTNG 7" SRTD SHTH CP
×
Sidekick Cross-Harness Shoulder Holster
×
Winchester Super-X High Brass Heavy Game Load 28 ga. 2.75 in. 1 oz. 6 Shot 25 rd.
×
Federal Power-Shok Rifle Ammo 22-250 Rem 55. Jacketed Soft Point 20 rd.
×
SW PC 460XVR 460SW 7.5 SS MB HI VIZ AS TOP RAIL
×
VIRIDIAN RFX44 COMPACT GRN DOT GLK
×
HORN 80788 BLACK 762X39 111 MONOFLX 20/10
×
Hornady Black Rifle Ammo 6mm Creedmoor 105 gr. BTHP Match Black 20 rd.
×
Harris Bipod 1A2-BR2 Rotate Self Level 6-9 in
×
SW 637 CRIMSON TRACE RED LASERGRIPS 38SPL+P 1.875
×
Model 7200 Duty Belt - Loop 2.25 (58mm)
×
SAV 64 FV-SR THRD BBL 22LR 16 1/2"
×
Hornady Precision Hunter Rifle Ammo 7mm Rem. Mag. 162 gr. ELD-X 20 rd.
×
GSG Firefly Pistol 22 LR. 4 in. Black 10 rd.
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$614.06
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Mossberg 590 Shockwave, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, Shotgun, Stand Off 14.375″ Barrel, Matte Blued Finish, Synthetic Stock, Shockwave Grip, M-LOK Forend w/Chainsaw Strapped Grip, Cylinder Bore Choke, 5Rd, Bead Sight 50647
| Weight | 135.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.500 × 9.000 × 5.250 in |
| upc | 15813506472 |
| brand | |
| barrel_length | 14.375 |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5+1 |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Shockwave Raptor Grip |
| hand | RH |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | Black Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.