Cart
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 6.5-300WBY 28
×
BGA CANYON 6.5CREED 22 GRAY OMNI MB 5RD
×
CALDWELL E-MAX EAR MUFF
×
VECTOR CRB G2 ORIGIN 45ACP 16"
×
BERGARA B14S754 CREST 22250 20 5R BK/GR
×
TRUGLO BRITE-SITE TFO SIG 8/8
×
GLOCK 43X 9MM 10RD 80'S NITE CERAKOT
×
UTG RECON FLEX M-LOK BIPOD BLK
×
A01-C CUSTOM 9MM 3.8" 15+1
×
WBY MKV BACKCOUNTRY 2.0 TI CARBON 257WBY 28 LH
×
SAFARILAND SCHEMA Glock 19 RT BLK
×
JTS M12AKT2 12GA 18.7" 2-5RD RED DOT
×
CZC SP01 SHDW CUST 9MM 4.6" 19RD
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
TRIJICON ACOG 4X32 GRN HS 6.8 W/TA51
×
WARNE RINGS MAXIMA 1" LOW
×
AMETHYST ULTRA II 9MM 3"
×
METE MC9 9MM BRONZE 15+1
×
STEYR SSG 08 338LM 27.2" 6RD BLK
×
Rifle Taco MOLLE
×
BERGARA B14 HMR 7MM PRC 26"
×
Winchester SX4 Waterfowl Hunter Shotgun 20 ga. 26 in. Realtree Timber 3 in.
×
CZ DAN WESSON VBOB .45ACP 4.25
×
WARNE X-SKEL MOUNT 1" 20MOA
×
TRUGLO EMINUS 4-16X44 30MM IR PKG
×
GPWR STRIBOG TR22 .22LR 10" 25RD BLK
×
BGA B-14 WILDERNESS 308WIN 20 GREY SYN
×
BERGARA B14S9514 STOKE CMP 350L 16.5 6R BK/TN
×
WHEELER PROFESSIONAL RETICLE
×
BERETTA NEW 686 SILVER I COMBO
×
REPTILIA ROF-90 34MM AMPNT MICRO BLK
×
S&W 1911SC E 45ACP 8RD 4.25" SCD BLK
×
$639.47
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Mossberg 590, Tactical, Pump Action, 12 Gauge, 3″ Chamber, 20″ Cylinder Barrel, Blue Finish, Synthetic Stock, Flex Rear End with Tactical Stock and Pistol Grip, 8Rd, Bead Sight 50695
| Weight | 149.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.000 × 8.000 × 2.750 in |
| upc | 15813506953 |
| brand | |
| barrel_length | 20" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 8+1 |
| chamber | 3" |
| color | Blue |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | 6-Pos/ Tactical Black Adjustable Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.