$317.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The Black Widow and Mini-Master Mini-Revolvers evolved from the popular .22 Magnum frame series and include the time tested design characteristics that are incorporated in all NAA Mini-Revolvers. The result is enhanced stability and accuracy for the shooter. The Black Widow has a heavy vent rib barrel, a Bull Cylinder and oversized black rubber grips.
| Weight | 2.800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.000 × 2.500 in |
| upc | 744253000393 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 22LR |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Stainless Steel |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| sights | Fixed Sights |
| stock | Black Rubber Grips |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.