Cart
JTS M12AR 12GA 18.7 FOREND RAIL 5RD SEMI
×
Savage 110 ELITE PRECISION LEFT HAND 300 PRC 30in BBL 5RDS
×
WRA WILDCAT SR 22LR 16.5 CR GY
×
KRISS VECTOR SDP-E G2 45ACP 6.5 TB FDE 13RD
×
BARRETT MODEL 99 RIFLE .50BMG
×
Savage 93R17 FV Rifle 17 HMR 21 in. Black Heavy Barrel RH
×
Barnes Pioneer Revolver Ammo 45 Colt 250 gr. Barnes Original 20 rd.
×
BARRETT MRAD SMR 308 GRY 17"
×
Heritage Rough Rider Revolver 22 LR./Mag. 6.5 in. Cocobolo Adjust. Sights 9 rd.
×
Taurus Raging Hunter Revolver 454 Casull 8.375 in. Two Tone 5 rd.
×
SIG P220 45ACP 5 GRY DA/SA XRAY 8RD LEGION OR
×
COLD STL AXE GANG HATCHET
×
Magnum Research BFR Revolver 44 Mag 7.5 in. Stainless Steel 6 Shot
×
Winchester USA Pistol Ammo 40 S&W 180 gr. Jacketed HP 50 rd.
×
REPTILIA RMU MOUNT 12 SLOT .625" BLK
×
CENT CANIK METE MC9 9MM BLK 3.18 10RD
×
Charter Arms Undercover Revolver 38 Spl. Black Compact Grip Double 2 in. 5 rd.
×
FMK G3 9MM 3.87" 10RD BLACK
×
DESERT EAGLE BFR .45/70
×
CZ HAMMER CLASSIC 12-30" 5 CHOKES
×
APF ELITE LTR 223WYLDE 16" 30RD BLK
×
Chiappa Charging Rhino Revolver 9mm 6 in. Kobalt Kinetics Slate 6 rd.
×
GPWR STRIBOG SP10A3 10MM 8" 20RD BLK
×
1911-380 BL 380ACP 3.6" MM #
×
TIK T3X LITE VEIL ALPINE 270WIN 22.4 3RD
×
SIG P220 45ACP 4.4 BLK TAC RAIL NS 8RD CA LEGAL
×
Howa Mini Action Rifle 350 Legend 16.25 in. Black
×
AM DEF AD-RECON SCOPE MNT 30MM LOW
×
$351.52
9 in stock
The Black Widow and Mini-Master Mini-Revolvers evolved from the popular .22 Magnum frame series and include the time tested design characteristics that are incorporated in all NAA Mini-Revolvers. The result is enhanced stability and accuracy for the shooter. The Black Widow has a heavy vent rib barrel, a Bull Cylinder and oversized black rubber grips.
| Weight | 2.750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.000 × 2.750 in |
| upc | 744253000454 |
| brand | |
| barrel_length | 2" |
| caliber_or_gauge | 22 Winchester Magnum Rimfire |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Steel Frame |
| grip | Black Rubber |
| magazine | |
| sights | Adjustable Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.