$300.00
18 in stock
This is a 5 shot revolver with a removeable 22 WMR cylinder, a 22 LR cylinder and an octagonal 4″ barrel. The action opens by pulling down the faux loading lever and exposing the removeable cylinder pin. It has a rear notch and front blade. Rosewood grips
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.250 × 7.000 × 2.187 in |
| upc | 744253001987 |
| brand | |
| barrel_length | 4" |
| caliber_or_gauge | 22 Winchester Magnum Rimfire |
| capacity | 5 Rounds |
| color | Silver |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte |
| firearm_action | Revolver |
| frame | Steel Frame |
| grip | Wood |
| magazine | |
| sights | Fixed Sights |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.