Cart
BSA 4.5-18X40MM SWEET 6.5CREED AO W/ RINGS
×
CHIA 340.160 1873 22-10 5 1/2IN BLK
×
FN 509M TACTICAL BUNDLE 9MM
×
GPWR STRIBOG SP9A3 9MM 8" 30RD BLK
×
CZ 75 BD Pistol 9 mm 4.6 in. Black 16+1 rd.
×
COLT ANACONDA 44MAG 4.25" 6RD STS
×
SIG P365 9MM 3.1 X-SERIES 10RD X-RAY 3
×
SHADOW SS-1211 MR920P 9MM BRZ/BLK
×
SIG P320 9MM 4.7 10RD X-SERIES OPTIC PLATE
×
Remington Core-Lokt Centerfire Rifle Ammo 30-06 Sprg. 180 gr. Core-Lokt PSP 20 rd.
×
SL INCOG S&W M&P M2.0 RT
×
SAV 110 PCS .308WIN. 10.5" 10RD BLK
×
GBRS GROUP LERNA MOUNT KIT EOTCH FDE
×
MSBRG PATRIOT PREDATOR 7MM PRC 3RD
×
STERLING EXCLSV 12GA 2.75" #4 25/250
×
WBY MKV BACKCOUNTRY TI 2.0 257WBY 28
×
REAL AVID BORN READY GREEN MANUAL
×
CORBON DPX 9MM+P 115GR BRNS X 20/500
×
SPRGFLD XD9 9MM 5" BLK 10RD
×
CMMG BCG AR15 6.5GRN/6MM ARC
×
SIG P320 9MM 3.9 M18 MS COY NS PLATE 17/21RD
×
SAV IMPLS MTN HNTR 300WSM 24" 2RD
×
SW M&P9 M2.0 COMP OR 9MM 3.6 NTS SF 15RD
×
XS MINIMALIST FOR S&W K/L FRAME ORG
×
SHD CR920 WAR POET 9MM 13 BLK
×
ALLEN ULTRX GEL PAD EAR CUPS 1 PAIR
×
S&W M&P M2.0 METAL OR 40S&W 10RD GRY
×
COLT GOVT COMP 45ACP 5" 8RD STS/BL
×
CORBON 38SUPER+P 125GR JHP 20/500
×
DBLTAP CD 38SPL+P 110GR SJHP 20/1000
×
SAR USA CM9-21 CM9 9MM MAG 21RD
×
AMERIGLO L BLK/BLK FOR GLK 43X/48
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$2,025.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Patriot Ordnance Factory Renegade Plus, Semi-Auto Rifle, 223 Rem/556NATO, 16.5″ Puritan Barrel with Mid-length Dictator, 1:8 Twist, Cerakote Burnt Bronze Finish, MFT Grip and Stock, 30Rd, MLOK Renegade Rail, 1 Mag 00910
| Weight | 229.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.000 × 13.000 × 4.000 in |
| upc | 847313009104 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 223 Rem | 5.56 NATO |
| capacity | 30+1 |
| color | Burnt Bronze |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Burnt Bronze |
| firearm_action | Semi-automatic |
| grip | Mission First Tactical Stock |
| magazine | 1 30 rd. MFT Magazine |
| rate_of_twist | 1-in-8 |
| receiver | Gen4 Billet Lower Receiver |
| sights | No Sights |
| stock | Mission First Tactical |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.