Cart
FAXON SENTINEL AR-10 RIFLE
×
ARISAKA OFFST OPTIC PLT 13 ACRO TALL
×
HMR PRO 7MMPRC GRAY 24" TB
×
KRISS VECTOR SDP G2 9MM 5.5 WHITE 10RD
×
SPRGFLD XD9 9MM 5" BLK 10RD
×
WTHBY MAM01N653WL8B MKV ACCUMARK 6.5-300 LH
×
HIGH POWER 9MM FDE/OD 17+1
×
DBLTAP 45LC+P 360GR HARDCAST 20/500
×
COLT ANACONDA-SP8RFT TRGT 44 8 SS
×
Taurus 856 TORO Revolver 38 Spl. 3 in. Stainless Steel 5 rd.
×
SIG P365 380ACP 3.1 (2) 10RD BLK
×
IWI MASADA 9MM 4.1" 3-DOT
×
H/L USA PLUGS 10PR RED/WHITE/BLUE
×
HK USP ELITE 45ACP 6" 12RD V1 DA/SA
×
SIG P365 XMACRO 9MM 3.7" 10RD BLK
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
BRO BUCK MARK PLUS UDX ROSEWOOD 22LR 5.5 FOS
×
RADIANS R2500 EAR MUFF NRR 34
×
SAR9 SC GEN2 9MM BRZ 3.3" 15+1
×
20X BOBCAT 22LR BLK/POLY
×
ROCK ISLAND 1911 45ACP 5" 8RD PRKD
×
DDF 0214213175055*CA*MK12 SPR 5.56 18 10R BLK
×
NEMO XO CARBON 308WIN 20
×
CRUCIAL MAG POUCH SIG SAUER P320 MAG
×
CHRIS MESA FFT 300WIN 22 BLK/GRY LH
×
Nosler WCA-350 Legend 180g SW (20ct) Ammo
×
RUGER PC 9MM 16" 10RD BLK FLTD MLOK
×
SW PC 629 44MAG 2 5/8 SS RR AS WOOD GRIP 6RD
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$1,519.00
1 in stock
16.5″ BARREL 14.5″ RAIL BLK
| Weight | 14.350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 51.700 × 15.850 × 4.900 in |
| upc | 847313016461 |
| brand | |
| barrel_length | 16.5" |
| caliber_or_gauge | 350 Legend |
| capacity | 30 + 1 |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Anodized |
| firearm_action | SEMI AUTO |
| grip | Mission First Tactical Stock |
| magazine | 1 30 rd. Magpul PMAG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.