Cart
TRIJICON NS H&K HD YLW COMPACT
×
TRIJICON NS FOR GLK 20 21
×
Reflex IFAK System
×
TRIJICON CTLVR MNT Q-LOC 34MM 1.590"
×
Quick Disconnect Kit - 2 Female
×
Weatherby Orion Shotgun 20 ga. 26 in. Matte Walnut 3 in.
×
Double Tap 45 Colt Standard 255gr Hardcast Solid SWC 20rds Ammunition
×
BERGARA B14 CARBON WILDERNESS
×
HARRIS BIPOD 9-13" (LEG NOTCH) MLOK
×
TRIJICON CREDO 3-9X40 SFP MOA RED
×
WARNE QD EXTND SKELETON 30MM DE
×
VIRIDIAN E SERIES RD TAURUS PT111 G2
×
SIG P320 9MM 3.6 10RD X-SERIES OPTIC PLATE
×
Hi-Point JHP45G2 Pistol 45 ACP 5.25 in. Black 9 rd. Threaded
×
WAL PDP PRO 9MM 5.1" 18RD GRY OR TB
×
PELICAN 1700 PROTECTOR LONG CASE ODG
×
WIN SXP COMPACT FIELD 12GA 3" 26" WD
×
BGA BMR 22WMR CARBON FIBER BARREL
×
TRIJICON TENMILE 4.5-30X56
×
Winchester Defender Pistol Ammo 9mm Luger 147 gr. Bonded Jacket HP 20 rd.
×
WALKER'S RZR XTREME DIGITAL GREY BT
×
Walkers XCEL Digital Electronic Muff with Bluetooth
×
Remington Golden Saber Bonded Handgun Ammo 357 Sig. 125 gr. BJHP Bonded 20 rd.
×
SIG E270PH15020 PLATNM HNTR 270 150GR 20/10
×
HOWA MINI ACT 6.5GREN 22" BLK
×
BERGARA B14LM808 SIERRA WLD 300PRC 22 2R WCAMO
×
KA-BAR Mark I Fixed 5.1 in Black Blade Kraton Handle
×
NAA 22M Mini-Revolver 22 WMR Stainless/Rosewood 1.63 in. 5 rd.
×
STEALTH OPERATOR FULL SIZE IWB BK RH
×
ADAPT HT01001R OMNICARRY HOLSTR MLTI-FIT RH
×
CORBON DPX 9MM+P 115GR BRNS X 20/500
×
TRIJICON CREDO HX 1-6X24 FFP MOA RED
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
$555.58
22 in stock
The ACRIUS series is affordable, reliable and a natural upgrade for an experienced hunter or for a youngsterÂ’s first shotgun. From the field to the range, POINTER ACRIUS Over-Unders provide exceptional craftsmanship.
| Weight | 8.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.500 × 9.000 × 3.000 in |
| upc | 682146897470 |
| brand | |
| barrel_length | 28 |
| caliber_or_gauge | 410 Bore |
| capacity | 2 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Blue |
| firearm_action | Over & Under |
| grip | Turkish Walnut Stock |
| magazine | |
| receiver | Color Case Hardend |
| sights | Fiber Optic Front Sight |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.