Cart
Pistol TACO Molle
×
Bulldog Pistol Rug with Handles Medium Black
×
BLK PNT MINI WING FOR GLK 19 RH BLK
×
Federal American Eagle Varmint & Predator Ammo 243 Win. 75 gr. JHP 40 rd.
×
GG&G M1A SCOUT SCOPE MOUNT
×
Firefield Impact XL Reflex Sight
×
PLANO SE DOUBLE RIFLE/SHOTGUN 2PK
×
WALKER'S PROTEK EAR PLUG BAND
×
Radians Def-Guard Earmuff Red
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-6X24MM
×
CRIMSON TRACE REFLEX SIGHT RAD
×
SIG TANGO MSR 2-12X40 34MM FFP MOA
×
TruGlo Picatinny Riser Mount 1 pc. 1/2 in.
×
DD RAIL MOUNTED FIXED FRONT SIGHT
×
TRIJICON ACOG 3X30 RED CHEVRON .223
×
TRUGLO TAC-POD CARBON PRO 6-9"
×
TRIJICON SCOPE RINGS W/QLOC 35MM LOW
×
TRIJICON ACOG 4X32 GRN HS 6.8 W/TA51
×
UTG 2-7X44 AO 36-CLR LNG EYE RLF SCT
×
Walkers Shooting Glasses Clear Lens
×
BERETTA 80X CHEETAH .380 ACP
×
SL INCOG FOR GLK 43X/48 CLIP RH
×
EOTECH SCOPE VUDU 1-8X24MM
×
BUR SIGNATURE HD 5-25X50 ILLUM BALL E3 RFP MATTE
×
CORBON 10MM 150GR JHP 20/500
×
BERGARA B14S9514 STOKE CMP 350L 16.5 6R BK/TN
×
Winchester USA Pistol Ammo 38 Spl 130 gr. FMJ 100 rd.
×
XS Sights R3D Night Sights Orange Glock 42/43/43x/48
×
REM SPEER IMPACT 300REM 190GR 20/200
×
Winchester AA Light Handicap Load 12 ga. 2.75 in. 1 oz. 8 Shot 25 rd.
×
BUR ELIMINATOR 5 LASERSCOPE 5-20X50
×
S&W 41 22LR 5.5" 10RD BLUED HB
×
S&W PC 1911 45ACP 5" STS 8RD AS G10
×
$1,679.00
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
The 32P pistol features a classic style polymer handguard with an 8.5 bull barrel. The precision-welded top rail allows the addition of your favorite optic or use the traditional iron sights (included). The end cap is compatoble with M4 buffer tubes or the included swivel end adapter. – Caliber: 7.62×39 – Operating System: Roller-Delayed Blowback – Action: Semi-Automatic – Barrel: 8.5 Bull Barrel – Twist: 1/10 – Length: 23.5 – Weight: 8 Lbs. – Trigger Pull: 9-10 Lbs. – Magazine: 30-Round
| Weight | 11.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 897903002374 |
| brand | |
| barrel_length | 8.5" |
| caliber_or_gauge | 7.62x39MM |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | COLORED |
| firearm_action | Semi-automatic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.