$215.87
Out of stock
Want to be notified when this product is back in stock?
Armscor YAG20 Pump Shotgun, 20 Gauge, 3″ Chamber, 22″ Barrel, Synthetic Stock, Matte Finish, Black, Fiber Optic Front Sight, 5 Rounds, Includes 3 Chokes, IC, M, F YPA20H22-B
| Weight | 120.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.500 × 6.500 × 2.750 in |
| upc | 812285027975 |
| brand | |
| barrel_length | 22" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black |
| firearm_action | Pump |
| grip | Synthetic |
| magazine | |
| sights | Bead |
| stock | Synthetic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.