Cart
CENT CANIK TP9SFX 9MM 5.2 TUNGSTEN/BLK 2 20RD
×
ARISAKA OFST SC MT SPEAR LT MLOK FDE
×
Hevi Shot Hevi Hammer Load 12 ga. 3 in. 1 1/4 oz. 3 Shot 25 rd.
×
Surefire 123A Lithium Batteries
×
BERGARA B14S752CF CREST CRB 6.5CRD 20 5R BK/GR
×
Tristar Viper G2 Shotgun 12 ga. 26 in. Black Synthetic 3 in. RH
×
HOWA HWH223 MINI HNTR 223 TB WAL
×
Savage 110 Elite Precision Rifle 6mm Creedmoor 26 in. Grey RH
×
TIK T3X SUPER VARMINT 22-250REM 20 5RD
×
CHRIS RIDGELINE FFT 243WIN 20 BLK/GRY
×
HENRY BIG BOY STEEL SG 357MAG/38SPL
×
590 NIGHT STICK 12/18 3" BL/WD
×
PPU 45ACP JHP 185GR 50/500
×
SW 60LS LADYSMITH 357MAG 2 SS FS WOOD GRIPS 5RD
×
BRO AB3 HUNTER 300WIN 26 MATTE WALNUT 3RD DBM
×
DEPUTY 45LC 4.75" BLUED 6SHOT
×
BRO 1911-22 BLACK LABEL RAIL 22LR 4.25 LAMINATE
×
Weatherby Orion Shotgun 20 ga. 26 in. Matte Walnut 3 in.
×
Winchester Super-X Rifle Ammo 270 Win 130 gr. Power-Point 20 rd.
×
S&W VICTORY 22LR 5.5" 10RD STS AFOS
×
MAGTECH 454 CASULL 260GR FMJ 20/1000
×
ALLEN ULTRX BLOCKER EAR/EYE COMBO
×
LEU MK5 HD 3.6-18X44 35MM M5C3 MATTE FFP
×
HM3X
×
Hornady ELD Match Bullets 22 Cal. .224 75 gr. ELD Match 100 Box
×
UTG RED/GRN RD W/PICT MNT DECK
×
BH SERPA CQC BL/PDL MP SHIELD LH BLK
×
1720 Protector Long Case
×
SAV 110 TRL HNTR 308WIN 22" 4RD ODG
×
$185.35
51 in stock
Rock Island Mariva Standard Pump Shotgun in 12 Ga. 18.5 in black barrel with 3 in. chamber. 5 round tube magazine. Polymer Stock with recoil pad. Fixed front sight.
| Weight | 0.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 812285025711 |
| brand | |
| barrel_length | 18.5" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge 3" |
| capacity | 5 Rounds |
| chamber | 3" |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Black Anodized |
| firearm_action | Pump |
| grip | Black Synthetic |
| magazine | |
| sights | Rifled Sight |
| stock | Polymer |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.